raty przez internet leasing przez internet

Filtruj według

Dostępność

Dostępność

Waga

Waga

  • 30 kg - 150 kg

Cena

Cena

  • 1 599,00 zł - 13 999,00 zł

Quady KAYO

Aktywne filtry

Sprawdź Naszą aktualną ofertę pojazdów na :

Marka Kayo której pojazdy posiadamy w swojej ofercie zajmuje się produkcją bezpiecznych i wysokiej jakości quadów oraz motocykli dla dzieci i młodzieży. W swojej ofercie posiadamy sprzęt dla młodszych pasjonatów jazdy na 4 czy na 2 kołach. Quady Kayo to czterokołowce przeznaczone dla dzieci już od czwartego rok życia (Model AY70) , sportowe idealne na tor oznaczone serią A, oraz przeprawowe z przeznaczeniem terenowym z serii AU. Te modele czterokołowców Kayo zaprojektowane zostały z myślą o młodszych użytkownikach, to doskonała opcja dla Twoich pociech. Jeżeli szukasz dla swojego dziecka pierwszej lub kolejnej maszyny, postaw na modele najwyższej klasy, sygnowane logo Kayo. Cechuje je ponadprzeciętna wytrzymałość, a do tego są projektowane z myślą o zapewnieniu jak najlepszego bezpieczeństwa.

Quady dla dzieci

Pojazdy czterokołowe dla dzieci i młodzieży muszą charakteryzować się wysoką jakością i najlepszym poziomem bezpieczeństwa. Quad Kayo AT110 to większy następca modelu AY70. Powstał z myślą o dzieciach w wieku od siedmiu do dziesięciu lat. Został zaprojektowany tak, aby zapewnić im jak najwyższe bezpieczeństwo i przyjemność z jazdy. Posiada bardzo atrakcyjny, wygląd o sportowym charakterze, który spodoba się zarówno najmłodszym jak i ich opiekunom. Może być kolejną maszyną rozwijającą motoryzacyjną pasję lub początkiem przygody z quadami dla starszego dziecka.

Mini quad dla dzieci

Jeśli szukasz takiego prezentu dla dziecka, to warto postawić na maszyny najlepszej klasy, sygnowane logo Kayo. Cechuje je ponadprzeciętna wytrzymałość, i projektowane są z myślą o zapewnieniu jak najlepszego bezpieczeństwa młodym prowadzącym. Model Kayo AY70 jest przeznaczony dla najmłodszych dzieci, w wieku od 4 do 7 lat. Zarówno model Quad Kayo AY70 dla najmłodszych jak i AT110 mają typ silnika jednocylindrowy, chłodzony powietrzem. Elektryczny rozrusznik i skrzynia biegów full automat sprawiają, że są to bardzo wygodne modele, w których młody prowadzący może skupić się na jeździe. Maksymalna moc w obydwu tych modelach jest dopasowana do wieku i wagi prowadzących je dzieci. Dodatkowo model AY70 wyposażony jest w regulowaną manetkę gazu, dzięki temu można ograniczyć dziecku maksymalną prędkość jazdy. Wysokiej jakości komponenty gwarantują długi czas użytkowania.

Quad spalinowy dla dzieci

Quad Kayo AT110 to czterokołowy pojazd o trwałej konstrukcji, który jest przeznaczony dla dzieci. Ten model spodoba się niejednemu młodemu kierowcy! Quad AT110 został zaprojektowany tak, aby był w pełni bezpieczny. Specjalne zawieszenie Kayo AT110, które pod wpływem obciążenia sprawia, że quad zyskuje na równowadze. Silnik o pojemności 180 cm3 jest dynamiczny oraz maksymalnie zmniejsza wibracje podczas jazdy. Z elementów rurowych oraz stalowych została wykonana wytrzymała rama. Quad AT110 jest bardzo łatwy w obsłudze. Ważnym elementem jest przycisk szybkiego zatrzymania w razie wypadku. Odwiedź nasz sklep z quadami i zafunduj swojemu dziecku mnóstwo frajdy. Na naszej stronie znajdziesz również quady dla dorosłych.